Autokary do Amsterdamu

Autokary do Amsterdamu

Amsterdam jest największym miastem Holandii i jej stolicą konstytucyjną. Z kolei wszystkie instytucje rządowe są zlokalizowane w Hadze. Miasto położone jest nad dwiema dużymi rzekami Amstel i IJ oraz wieloma kanałami, dzięki czemu jest nazwane Wenecją Północy.

Autokary do Amsterdamu
Autokary do Amsterdamu

Tanie przewozy do Holandii
Tanie przewozy do Holandii

Dodatkowo Amsterdam cieszy się dużą popularnością wśród turystów, dlatego też wielu przewoźników oferuje tanie autokary do Holandii.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą jaką są bilety autokarowe do Amsterdamu skorzystaj z naszej strony internetowej. Dzięki umieszczonym tam wyszukiwarkom Euroticket i Voyager szybko i bez wychodzenia z domu można kupić tanie bilety autokarowe do Amsterdamu.

Przewozy międzynarodowe Polska-Holandia umożliwiają łatwy dojazd do wielu miast. Jednym z najchętniej wybieranych jest Amsterdam. Odwiedzając to miasto warto odwiedzić kilka najważniejszych w stolicy zabytków. Należą do nich zabytkowe śródmieście, najstarszy kościół w mieście, Dworzec Centralny, kamienice mieszczańskie czy Stadion Olimpijski.

Skorzystaj z oferty jaką są autokary do Amsterdamu i kup online tanie bilety autokarowe już dziś. Zaoszczędź swój czas i pieniądze. Porównaj ceny i wybierz bilet najlepszy dla siebie.

Autokary do Amsterdamu zapewniają Między innymi: Globus-Mądeltrans, Eurolines Mądeltrans, Eurobus-Eurolines Polska, Nord, Sindbad oraz Interbus Sindbad.