Autokary do Kolonii

Autokary do Kolonii

Kolonia jest jednym z miast położonych w zachodnich Niemczech. Jest czwartym co do wielkości miastem w kraju i największym w związku Nadrenia Północna Westfalia.

Autokary do Kolonii
Autokary do Kolonii

Tanie przewozy do Niemiec
Tanie przewozy do Niemiec

Miasto położone jest na rzeką Ren, a jego wizytówką jest piękna gotycka katedra. Oprócz tego turyści odwiedzający Kolonie chętnie udają się do Katedry Świętego Piotra i Najświętszej Marii Panny, liczne zabytki sakralne (kościoły gotyckie, romańskie), zabytki świeckie. Dodatkowo turyście chętnie odwiedzają liczne muzea (w tym także Muzeum Czekolady). Do innych ciekawych trakcji miasta zalicza się karnawał „piąta pora roku”, rozpoczynający się co roku 11 listopada o 11.11.

Przewozy autokarowe do Niemiec oferują takie firmy jak: Globus Mądeltrans, Eurolines Mądeltrans, Eurobus Eurolines Polska, Sindbad oraz Bartuś. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą jaką są tanie bilety autokarowe skorzystaj z naszej strony internetowej. Porównaj ceny biletów w dwóch konkurencyjnych wyszukiwarkach Voyager i Euroticket. Wybierz najtańszy z nich i ciesz się tanią podróżą.

Autokary do Kolonii czy autobusy do Hagi  odjeżdżają codziennie, zatem każdy może bez problemu wyjechać w najlepszym i najdogodniejszym dla niego terminie.

Skorzystaj z połączeń autokarowych na trasie Polska – Niemcy i ciesz się licznymi promocyjnymi ofertami i tanimi biletami autokarowymi.