Autokary do Norymbergi

Autokary do Norymbergi

Norymberga to jedno z bawarskich miast, położone nad jedną z głównych rzek Bawarii, Pegnitz. Znajduje się w bliskiej odległości od kilku najważniejszych niemieckich miast takich jak Monachium, Stuttgart i Frankfurt nad Menem. Podczas II wojny światowej miasto zostało zniszczone, a po zakończeniu działań wojennych odbudowane.

Autokary do Norymbergi
Autokary do Norymbergi

Przewozy autokarowe  do Niemiec
Przewozy autokarowe do Niemiec

Jest to jedno z chętnie odwiedzanych niemieckich miast, w związku z czym wiele firm transportowych oferuje swoim klientom połączenia autokarowe do Norymbergi. Obecnie autokary do Norymbergi zapewniają: Sindbad, Interbus Sindbad, Eurobus-Eurolines Polska, Agat i Autokar Polska. Ceny poszczególnych biletów autokarowych do Niemiec zależą oczywiście od daty wyjazdu i miasta z którego wyjeżdżamy.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą jaką są tanie bilety autokarowe do Norymbergi skorzystaj z naszej strony internetowej. W zakładce Kup Bilet są wyszukiwarki Voyager i Euroticket, dzięki którym każdy może sprawdzić i porównać ceny biletów, a tym samym wybrać najtańszy z nich.

Wybierając się do Norymbergi warto wiedzieć, że miasto to specjalizuje się w organizowaniu okresowych targów, z których najbardziej znanym jest kiermasz bożonarodzeniowy, odbywający się w okresie adwentu.