Linie Autokarowe Biacomex

Linie Autokarowe Biacomex

Autobusy do Niemiec, Anglii, Holandii

Biacomex S.A to przewoźnik, który rozpoczął swoją działalność w 1989r. Początek działalności Biura Biacomex to biuro podróży, które zajmowało się obsługą ruchu turystycznego z krajami Europy Wschodniej. W latach 90 tych firma Biacomex rozwinęła przewozy międzynarodowe. Obecnie realizuje ona połączenia autokarowe i przewozy na trasie Polska Anglia; Polska Niemcy; Polska Litwa; Polska Łotwa; Polska Białoruś.

Bilety autokarowe Biacomex na trasach do Anglii oraz do Niemiec i na Litwę są znacznie tańsze w stosunku do pozostałych przewoźników. Wyraźnie odbiegają cenowo od Biura Sindbad, Interbus, Intercars, Rudnik Tumay, Biura Agat, Eurolines Polska czy Polonia Transport.

Tani bilet autokarowy na linie autokarowe Biacomex obsługujące przewozy i połączenia autokarowe z Polski do Niemiec /z Polski do Anglii/ z Polski  oraz innych przewoźników można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej.

Tanie Bilety Autobusowe Biacomex – z i do Anglii/ Niemiec/ Litwy

Biacomex należy do prestiżowej organizacji jak Polska Izba Turystyka oraz IATA. Biacomex jest również członkiem ogólnoeuropejskiej organizacji Eurolines, która zrzesza największych przewoźników autokarowych. Swoje przewozy Biacomex obsługuje własnym taborem. Autokary Biacomex to nowoczesne autobusy marki Scania i Volvo.

Linie autokarowe Biacomex
Linie autokarowe Biacomex