Przewozy Białoruś

Przewozy Biacomex z Polski do Białorusi

Tanie Połączenia autobusowe obsługiwane przez Biacomex autokary docierają jedynie do takich miast jak Oszmiana, Mińsk. Połączenia autokarowe są bardzo urozmaicone i bardzo dobrze zorganizowane o czym świadczy spora ilość zainteresowanych pasażerów. Jako jedna z nielicznych linii autokarowych Biacomex świetnie wypełnia lukę obsługując tani transport na trasie Polska Białoruś. Autokary Biacomex realizują przewozy autokarowe z Białorusi z: Warszawy.

Rezerwuj Bilety Autokarowe na Autobusy Biacomex do Białorusi

Tanie bilety autobusowe Biacomex na przewóz osób do Białorusi oraz z Białorusi do Polski można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona ofertę również innych przewoźników autokarowych jak Eurobus-Eurolines, Motyl Travel oraz Brestoblawtotrans, która może stanowić doskonałe porównanie cen oraz alternatywną ofertę na połączenia do Białorusi.

Zawarty w wyszukiwarce rozkład jazdy autobusów Biacomex, a także innych przewoźników jest notorycznie aktualizowany i uzupełniany. Wszystkie połączenia autobusowe wyświetlone w systemie są połączeniami aktywnymi – tzn. DO KUPIENIA.

Miasta do których docierają i zatrzymują się autobusy Biacomex to: Oszmiana i Mińsk.

Przystanki autobusowe wykorzystywane przez autokary Biacomex w Białorusi to:
– OSZMIANA dw. autobusowy, ul. Sowiecka
– MIŃSK    dw. autobusowy Centralny, ul.Babrujska 6
– MIŃSK    dw. autobusowy Vostoczny, ul.Wanejewa 34

Realizowane trasy autokarowe:
-Warszawa->Białystok->Augustów->Suwałki->Marijampol->Kowno->Wilno->Oszmiana->Minsk