Przewozy Litwa

Przewozy Autokarowe Biacomex z Polski na Litwę.

Tanie Połączenia autobusowe obsługiwane przez Biacomex autokary docierają do większości miast Litwy w tym do Kowna (Kaunas); Mariampolu (Marijampole), Wilna (Vilnius) i Poniewieży (Panevezys). Połączenia autokarowe są bardzo urozmaicone i bardzo dobrze zorganizowane o czym świadczy spora ilość zainteresowanych pasażerów. Jako jedna z nielicznych linii autokarowych Biacomex świetnie wypełnia lukę obsługując tani transport na trasie Polska Litwa. Autokary Biacomex realizują przewozy autokarowe na Litwę z: Warszawy, Białegostoku, Augustowa, Suwałk, Gdańska, Elbląga, Olsztyna, Kętrzyna i Giżycka.

Tanie bilety autobusowe Biacomex na przewóz osób na Litwę oraz z Litwy do Polski można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona ofertę również innych przewoźników autokarowych jak Eurobus-Eurolines, która może stanowić doskonałe porównanie cen oraz alternatywną ofertę na połączenia do Litwy. Zawarty w wyszukiwarce rozkład jazdy autobusów Biacomex, a także innych przewoźników jest notorycznie aktualizowany i uzupełniany. Wszystkie połączenia autobusowe wyświetlone w systemie są połączeniami aktywnymi – tzn. DO KUPIENIA.

Rezerwuj Bilety Autokarowe na Autobusy Biacomex do Litwy

Miasta do których docierają i zatrzymują się autobusy Biacomex to: Kowno, Wilno, Poniewież, Marijampole. Przystanki autobusowe wykorzystywane przez autokary Biacomex w Litwie to:

– MARIJAMPOLE, dworzec Autobusowy

– KOWNO, dworzec autobusowy

– WILNO, dworzec autobusowy

– PONIEWIEŻ, dworzec autobusowy

Realizowane trasy autokarowe:
-Warszawa->Białystok->Augustów->Suwałki->Marijampol->Kowno->Wilno->Poniewież->Ryga->Parnu->Tallinn
– Gdańsk->Elbląg->Olsztyn->Kętrzyn->Giżycko->Marijampole->Kowno->Wilno